تبلیغات
علم ومعرفت

علم ومعرفت
(پیشرفت وتکامل روح و جسم با علم ومعرفت)
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
لینک دوستان

 طی نامه ای سرگشاده صورت گرفت؛ دعوت ۴۳۴ دانشجوی دانشگاه خلیج فارس از لنكرانی و جلیلی برای كاندیداتوری

  دانشجویان دانشگاه خلیج فارس طی نامه ای به سعید جلیلی و لنكرانی ضمن تحلیل شرایط و نقد گفتمان های موجود از آنها برای حضور در عرصه انتخابات دعوت به عمل آوردند.
موج دعوت از دو نامزد احتمالی انتخابات یازدهم ریاست جمهوری كامران باقری لنكرانی و سعید جلیلی به دانشگاه خلیج فارس بوشهر رسید.

434 تن از دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهر با صدور نامه ای ضمن تحلیل شرایط و نقد گفتمان های موجود از جلیلی و لنكرانی برای حضور در عرصه انتخابات دعوت به عمل آوردند.

متن این نامه كه یك نسخه از آن در اختیار خبرگزاری آنا قرار گرفت در ادامه می آید:

بسمه تعالی

برادران ولایتمدار جناب آقایان دكتر جلیلی و دكتر لنكرانی

از بدو به وقوع پیوستن انقلاب اسلامی و تشكیل نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره شاهد تهدیدها و دشمنی های دشمنان و مستكبران بوده ایم چه آنكه «این انقلاب چون با نام خداست، همیشه با شیطانها مواجه است. چون معتقد به طرفداری از مستضعفان و مظلومان است همیشه با قلدران و زورگویان و مستكبران دست به گریبان است.» (مقام معظم رهبری)

امروز تاریخ جهان، تاریخ بشریت، بر سر یك پیچ بزرگ تاریخی است. دوران جدیدی در همه ی عالم در حال آغاز شدن است. نشانه ی بزرگ و واضح این دوران عبارت است از توجه به خدای متعال و استمداد از قدرت لایزال الهی و تكیه ی به وحی در سراسر جهان. بشریت از مكاتب و ایدئولوژی های مادی عبور كرده است. امروز نه ماركسیسم جاذبه دارد، نه لیبرال دموكراسی غرب جاذبه دارد -باید از خودمان بپرسیم چگونه مسیر تاریخ دنیا تغییر پیدا خواهد كرد؟ مسیر تاریخ عوض خواهد شد؟ امروز مسیر تاریخ، مسیر ظلم است؛ مسیر سلطه گری و سلطه پذیری است؛ یك عده در دنیا سلطه گرند، یك عده در دنیا سلطه پذیرند. اگر حرف ملت ایران پیش رفت، اگر ملت ایران توانست پیروز شود، به آن نقطه ی موعود خواهیم رسید، آن وقت مسیر تاریخ عوض خواهد شد؛ زمینه ی ظهور ولیّ امر و ولیّ عصر (ارواحنا له الفداء) آماده خواهد شد.

برادران انقلابی

قرار گرفتن انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری كشوری كه با سربلندی آن همه مظلومان جهان احساس سربلندی میكنند در چنین زمان حساسی بیش از پیش لزوم ارائه گفتمانی فراتر از گفتمان های گذشته كه بتواند انقلاب اسلامی را در دنیا در آن سطحی كه هست نشان دهد ، ظرفیت های آن را عینیت ببخشد و در گذر از این پیچ تاریخی انقلاب اسلامی را به عنوان الگوی جهانی معرفی كند؛ غیرقابل انكار میباشد.

برادران بسیجی

عده ای از ابتدا با گفتمان ناب انقلاب اسلامی مخالفت داشته و سعی در كارشكنی و ایجاد موانع داشتند. آنها با دیدن برخی اشتباهات غیر قابل چشم پوشی دولت دهم، سریعا در جهت حذف كلیت این گفتمان برآمدند و این روزها تلاش هایشان تحت عنوان كلیدواژه های به ظاهر فریبنده ای چون "عقلانیت"، "كارآمدی" و "اعتدال" خود را نشان می دهد، تعابیری كه در معنای واقعی خود در برگیرنده "عقلانیت محافظه كارانه"، "كارآمدی تبلیغاتی و نمایشی" و "اعتدال مزورانه" برای حذف نیروهای اصیل و انقلابی می باشد.

لازم به یادآوری است، آنچه گروههای دیگر انتخاباتی تحت عنوان "صالح مقبول" مطرح می كنند ، فرار رو به جلویی بیش نیست؛ طرح "صالح مقبول" تنها برای فضاسازی است تا شاید بتوانند از این طریق و با استفاده از نوعی دیكتاتوری رسانه ای و دهان به دهان كردن آن بر سبد آرای خود بیافزایند.

برادران متواضع و بزرگوار؛

با شرایط سیاسی موجود، صلاحیت و ویژگیهای شما و اقبال عمومی مردم نسبت به شما عزیز انقلابیمان، حضور شما در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم به عنوان نماینده گفتمان ولایت مدار، عدالتخواه و ضد سازش احساس میشود . امید است این دعوت را كه به نظر تكلیفی بس حساس است از دانشجویان دانشگاههای استان ولایتمدار بوشهر بپذیرید.

با آرزوی سربلندی شما.طبقه بندی: انتخابات ریاست جمهوری، اخبار سیاسی،
برچسب ها: لنکرانی‌و‌ جلیلی، انتخابات، انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات خرداد92، گفتمان ولایت مدار، دکتر کامران باقری لنکرانی، دکتر سعید جلیلی،
[ چهارشنبه 21 فروردین 1392 ] [ 07:09 بعد از ظهر ] [ سرباز پیرو ولایت ]

درباره وبلاگ

معرفت ، شرط لازم برای پیمودن راه درستی است که انسان را به سعادت ابدی می رساند و از هلاکت و نابودی نجات می دهد .
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :