تبلیغات
علم ومعرفت

علم ومعرفت
(پیشرفت وتکامل روح و جسم با علم ومعرفت)
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
لینک دوستان
طالب زاده با اشاره به ویژگی های گزینه جبهه پایداری برای ریاست جمهوری؛لنكرانی را اصلح می دانم/نگاه فرهنگی او درست است/ فیلم تبلغاتی لنكرانی را همراه با ابوالقاسم طالبی می سازیم به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جبهه پایداری انقلاب اسلامی، نادر طالب زاده با بیان اینكه نظر بنده پیرامون شخصیت آقای لنكرانی بسیار مثبت است، اظهار داشت: شخصیت آقای لنكرانی را به گونه ای می بینم كه در صورتی كه رئیس جمهور آینده كشور ما شود، انقلاب و كشورمان را به سوی تمدن اسلامی و آن كشور آرمانی كه ما به دنبالش هستیم حركت خواهد داد.

وی با بیان اینكه سخنان لنكرانی منحصر به فرد است، این سخنان را متفاوت از دیگر كاندیداها برشمرد و تصریح كرد: یكی از ویژگی هایی كه در ایشان وجود دارد جوانی است، ما در بین كاندیداها افراد صالحی داریم اما پیر هستند.

طالب زاده به صابرنیوز  گفت: بروید ببینید كه برخی از افرادی كه امروز در عرصه انتخابات حضور دارند، منازل شان كجاست و چه خرج هایی در انتخابات می كنند و این پول ها را از كجا آورده اند.

این كارگردان و فعال فرهنگی با بیان اینكه در انتخابات آتی با وجود كاندیداهای متعدد لنكرانی را اصلح می دانم، ادامه داد: ایشان در هر موضوعی كه مطرح می شود حرفی برای گفتن دارد.

وی اظهار داشت: من یك شخصیت فرهنگی و سینمایی هستم و نگاه ایشان را در زمینه فرهنگ، نگاه درستی می دانم و انحرافی در نگاه ایشان در مقوله فرهنگ نمی بینم.

طالب زاده با تاكید بر اینكه برای ریاست جمهوری آینده ضریب هوشی و نخبگی خیلی مهم است، گفت:  كسی كه فول پروفسور است و بیش از صد مقاله در مجلات علمی دنیا دارد، این فرد یك شخصیت معمولی نیست، بلكه یك شخصیت برجسته و ممتاز است.

وی با اشاره به درخواست كاندیداها از او برای ساخت فیلم  تبلیغاتی شان، گفت: بنده كاندیدایی نمی دیدم كه دلم بخواهد و علاقمند باشم برای او فیلم بسازم، اما فیلم انتخاباتی لنكرانی را قرار است بنده و آقای طالبی باهم بسازیم.

این كارشناس مسائل فرهنگی اظهار داشت: من حاضرم برای تبیین گفتمان دكتر لنكرانی با حضور و  سخنرانی در مجامع مختلف به او كمك كنم.


برچسب ها: نادر طالب زاده، جبهه پایداری، انتخابات ریاست جمهوری، فیلم تبلیغاتی لنكرانی، ابوالقاسم طالبی، رییس جمهور، دکتر باقری لنکرانی،
[ یکشنبه 22 اردیبهشت 1392 ] [ 07:52 بعد از ظهر ] [ سرباز پیرو ولایت ]

درباره وبلاگ

معرفت ، شرط لازم برای پیمودن راه درستی است که انسان را به سعادت ابدی می رساند و از هلاکت و نابودی نجات می دهد .
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :