تبلیغات
علم ومعرفت

علم ومعرفت
(پیشرفت وتکامل روح و جسم با علم ومعرفت)
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
لینک دوستان
آیت الله حسینی بوشهری در جمع خبرنگاران:
کمتر نظیر آیت‌الله مهدوی کنی در انقلاب سراغ داریم

امام جمعه موقت قم گفت: حضور چندین ساله آیت‌الله مهدوی کنی در عرصه‌های مختلف تجربه ذی‌قیمتی را برای ایشان به وجود آورده و توانسته شخصیت ممتازی را بسازد که ما کمتر نظیر آن را در انقلاب سراغ داریم.عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: همه جامعه امید دارند این شخصیت در میان ما باقی بماند و همچنان تاثیرگذار باشد. 


خبرگزاری فارس: کمتر نظیر آیت‌الله مهدوی کنی در انقلاب سراغ داریم

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله حسینی بوشهری امام جمعه موقت قم و عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم پس از عیادت از آیت‌الله مهدوی کنی در جمع خبرنگاران ضمن آرزوی سلامتی و بهبود برای رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: ایشان شخصیتی دوست داشتنی است و طی مدتی که این بیماری برایشان پیش آمده شاهد بودم که طبقات مختلف اجتماعی، نخبگان و سیاسیون با نگاه ویژه‌ای به ایشان نگاه می‌کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: همه جامعه امید دارند این شخصیت در میان ما باقی بماند و همچنان تاثیرگذار باشد.

حسینی بوشهری با اشاره به فعالیت‌های آیت‌الله مهدوی کنی پیش و بعد از انقلاب اسلامی اظهار داشت: هر جا که کار زمین مانده‌ای وجود داشت آیت‌الله مهدوی کنی وارد می‌شد و امروز نیز در جایگاه ریاست خبرگان برای جامعه و مسئولان آرامش‌بخش است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: چندین سال حضور در عرصه‌های مختلف تجربه ذی‌قیمتی را برای ایشان به وجود آورده و توانسته شخصیت ممتازی را بسازد که ما کمتر نظیر آن را در انقلاب سراغ داریم.
طبقه بندی: علما ومراجع،
برچسب ها: آیت الله حسینی بوشهری، آیت‌الله مهدوی کنی، مجلس خبرگان رهبری، جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، رئیس مجلس خبرگان رهبری، نخبگان و سیاسیون، امام جمعه موقت قم،
[ شنبه 17 خرداد 1393 ] [ 08:40 بعد از ظهر ] [ سرباز پیرو ولایت ]

درباره وبلاگ

معرفت ، شرط لازم برای پیمودن راه درستی است که انسان را به سعادت ابدی می رساند و از هلاکت و نابودی نجات می دهد .
لینک های مفید
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :